FORUM
Ris, ros, diskussioner, mm ...
DmD-SHOP

Afsendt:11-11-2006 06:18:05
Afsender:michelle West
Email:mizhelle_skatti@hotmail.com
Emne:Jeg vil bare sige jer tak..
Tekst:I okober i 2005 døde min kammerat sebastian kun 17år..
Det var første gang jeg mistede nogen, den næste gang jeg mistede en var i starten af 2006 min barndomsveninde, hun blev kun 15 år gammel.. de begge døde på tragisk vis..

Det var forfærdelig hårdt, at ligge sine jævnaldrende venner i jorden. En af de sange som vi sang til begge begravelser var jeres, : er der nogen i himlen..
det lød så smukt, og hver gang jeg høre den begynder jeg sådan at græde.. Det er virkelig en sang der betyder meget..
vil sige jer tak, tak fordi vi fik mulighed for at synge jeres sang.. tak fordi vi kan mindes dem, med jeres sang.. og allermest tak fordi i har skabt noget til værks, som vi vil have i lang tid endnu, så jeg altid kan mindes dem..

i kender sikkert arto, siden for børn og unge, ville hører jer, om ikke i ville sende mig et link til: Er Der Nogen I Himlen.. , og om det var tilladt for jer, at jeg sidder den ind i min profil tekst..så jeg altid kan gå derind at hører den..

Tusinde håb og Tanker pige 17 år..